تاریخچه

درحدود 23 سال پیش شرکت پارس اسکان با نام تجاری سابق خود(تهران نایلکس) فعالیت خود را با تولید نایلون های عریض کشاورزی و نایلکس در جاده مخصوص کرج آغاز کرد.

باتوجه به تیاز بازار و تدبیر موسس این مجموعه،بعد از مدتی کوتاه  درسال 1372 با انتقال کارخانه به شهرک صنعتی شمس آباد حجم تولید این مجموعه چندبرابر شد.

دراین مدت محصولات تولیدی شرکت به انواع کیسه فریزر وکیسه زباله وانواع نایلون و نایلکس های تبلیغاتی افزایش یافت. حجم تولید،تنوع محصولات و بالا بودن سطح کیفی محصولات همواره از مشخصه های تولید در این مجموعه بوده است، بطوریکه با ارسال اجناس به تمام استانهای ایران  و صادرات به کشورهای همسایه  و همچنین تأمین نیاز کیسه های تبلیغاتی فروشگاههای زنجیره ای در ایران نام و جایگاه این شرکت در این چندسال به مرتبه والا و گرانبهایی رسیده است.درسال 1382 تمامی ماشین آلات این مجموعه به جدیدترین ماشین آلات روز دنیا از کشورهای آلمان ،ترکیه و تایوان تبدیل شد که هم از نظر کیفیت محصولات در سطح اول بوده و از همه نظرحجم تولید و متنوع بودن محصولات روز به روز باعث پیشرفت این مجموعه گردید.

محصولات برتر

عنوان تصوير 1عنوان تصوير 2عنوان تصوير 3عنوان تصوير 4عنوان تصوير 5عنوان تصوير 6عنوان تصوير 7عنوان تصوير 8عنوان تصوير 9عنوان تصوير 7عنوان تصوير 8عنوان تصوير 9